Про нашу школу

Групові та індивідуальні заняття в офісі та онлайн. Не варто відкладати своє майбутнє на завтра. Потурбуйся про нього вже сьогодні!

Навчання з нами

Навчання з нами – це пригода, як для дитини, так і для дорослого. Вже більше 1000 студентів отримали нову роботу, склали іспити, покращили оцінки в школі та просто подорожують світом, вільно спілкуючись англійською. Ви лише за крок до своєї мрії!

Як це працює: на індивідуальній зустрічі ми визначаємо цілі та потреби, складнощі та побажання, попередній досвід та термін навчання. Після чого ви чи ваша дитина складаєте тест і дізнаєтесь свій рівень володіння англійською згідно з міжнародними вимогами Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти – CEFR та обираєте формат навчання: індивідуально чи в групі, онлайн чи в офісі.

Ми допомагаємо підібрати максимально комфортну групу, якщо ви обираєте навчання в групі. Для індивідуальних занять ми складаємо програму навчання, яка максимально задовольняє ваші потреби і допомагає отримати бажаний результат. Якщо вас цікавить блогерство, або виступ перед публікою, або вам цікаві фінанси – це стане частиною наших занять.

Наша методика

Ми віримо, що мову вивчати можна лише комплексно, тому і використовуємо комплексний підхід навчання, який спрямований на формування навичок розуміння на слух, говоріння та письма, на покращення вимови та словникового запасу, знань з граматики та найголовніше – подолання бар’єру в спілкуванні. Кожен урок включає в себе 4 основні етапи, які плавно і непомітно перетікають один в інший: вивчення лексики, граматики, аудіювання та розмовна мова.

Щоб ви відчували себе вільно, спілкуючись іноземною мовою, на кожному уроці вас чекають ігри, пісні, уривки з улюблених серіалів, публічні виступи, які змінили світ, смішні історії, уривки з книг, статті, вікторини, загадки, завдання, квести і багато іншого .Ми знаємо, як включити мотивацію і допомогти вам зрозуміти навіть найскладніші теми. Крім того, ми слідкуємо за вашим прогресом на кожному етапі, адже найважливіше для нас – це ваш результат.

Програми для дітей складаються з урахуванням вимог Міністерства Освіти і Науки України, а також міжнародних вимог Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти CEFR. Заняття з найменшими студентами завжди проходять весело і з користю. Діти вчаться граючись, отримують новий досвід, тому що самі залучені в процес і таким чином краще засвоюють матеріал.

Наші контакти

Обери зручний меседжер та напиши нам

Записатися    Меню